Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.
Menu O nasAktualnościZmiany klimatyczneOdnawialne źródła energiiZielone budownictwoPrawo w OZEŹródła finansowania Katalog firm Szukaj firm na mapie
Odnośniki do naszych stron w-modr.pl w-modr.pl w-modr.pl

Działalność

Wortal www.oze.warmiamazury.net powstał w 2011 roku w ramach projektu RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2013 pn. "Wprowadzenie e-usług publicznych dla mieszkańców obszarów wiejskich Warmii i Mazur oraz Powiśla poprzez budowę systemu informatycznego Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie".

Wortal jest źródłem informacji nt. możliwości wykorzystania różnych rodzajów odnawialnych źródeł energii, dostępnych technologii, praktycznych zastosowań, a także aktualności nt. możliwości pozyskiwania funduszy na wdrażanie technologii OZE.

 

Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama